Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 94 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • merve bal (11.02.2016)
  Samimiyeti sabri serinkanliligi ile daha önce şoför koltuğuna dahi oturmamış olmama rağmen iki ders sonunda büyük ölçüde araba kullanabilmemi sağlayıp yaptığım hic bir hatada moral bozmadan karşısındakini daha cok motive ederek öğretmeye devam eden EYUP hocam gerçekten harika bir insansiniz.. yaptırdığıniz keyifli dersler için çok teşekkürler:)
 • Saban cakmak (9.02.2016)
  Araba kullanmayı hic bilmiyosanız ve yeni bir araba aldıysanız size şiddetle tavsiye ediyorum rahat olun. 3 saatlik dersle tatile cıktım. HOCAMA TEŞEKKÜR EDİYORUM BİR KEZ DAHA.
 • SENEM GÜL (8.02.2016)
  Çok değerli hocam, İşinizi severek yapmanızı bu enerjiniz benim gibi acemiler için rahatlatıcı olması çok önemli iyi ki sizle tanışmışım canı gönülden kutluyorum yolunuz açık olsun her zaman
 • Burcu (6.02.2016)
  Bayan olarak trafiğe çıkma korkunuz varsa Yalçın Hoca ile bunu tamamen yenebilirsiniz. Sanki arkadaşınızla yolculuğa çıkmış gibi nasıl geçtiğini anlamadan keyifle çok kısa zamanda rahatça arabayı kullanıyor halde buluyorsunuz kendinizi. Maddiyatın ikinci planda olduğu güvenilir bir eğitim almak için Yalçın Hoca'yı herkese tavsiye ediyorum.
 • GÜLSEDA OK (5.02.2016)
  İşi ticarete dökmeden önceliği eğitime adamış bir kurum, çok güvenilir insanlarla tanıştım özellikle Hocama cok teşekkürler ediyorum ona cok güveniyorum derslerimiz çok keyifli geçiyor direksiyon dersi almak isteyen arkadaşlara gözüm kapalı tavsiye edebilirim tekrar sonsuz teşekkürler
 • Bülent Aslan (05324616663) (4.02.2016)
  Merhabalar, Dün sabah direksiyon dersi eğitmenleriniz dn 2 saat sürüş eğitimi aldım. Eğitimden çok memnun olduğumu sizlerle paylaşmak istedi. Teşekkürler, işim için gerekli test sürüşünü geçtim :) İyi çalışmalar,
 • Öznur Harmandal (27.01.2016)
  ARABA KULLANMA KONUSUNDA CESARETİM HİÇ YOKTU HEP Bİ KORKULAR BABAM VE EŞİMLE DE NE ZAMAN ÇIKSAK BEN ZATEN PANİK ONLAR BENDEN PANİK BİRAZ SESLERİNİ YÜKSELTSELER EL FRENİNİ ÇEKİP ALIN SIZ KULLANIN SANKİ SİZ DOGUSTAN OGRENDINIZ DIYE KIZIYORDUM.KOYDUM KAFAYA DERS ALACAĞIM DİYE SELMA HOCAYA DENK GELDİK AMAN ALLAHIM NASIL BİŞEYSİN SENN MÜZİKLER ESLIGINDE KONTROLLU OLARAK YOLUMUZA GÜZEL GÜZEL DEVAM EDİYORUZ STRES YOK PANİK YOK KIZMA YOK AMA UYARI VARRR (ŞERİT TUT OZNURR CINLIYOR KULAKLARIMDA ) 3 DERSİM BİTTİ BİRKAÇ DERSİM DAHA VAR DERSLERİM BİTTİKTEN SONRA YOLA ÇIKIŞLARIM DA DA SELMA HOCANIN SESİNİ CD YE ÇEKİP DİNLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM EE SONUÇTA ALIŞKANLIK YAPIYOR :)
 • Büşra Özgün (24.01.2016)
  Bende Direksiyon dersi alıp araç kullananlardanım. Bur da yazılanlar çok doğru olmayabilir belki diye düşündüm. Fakat yanılmışım. Teknik anlatım uygulamalı araç kullanma üstüne basa basa öğretmeye çalışma ve sonucunda araç kullanmaya başladım. Direksiyon Geliştirme Merkezinde çalışan öğretmenime bende çok teşekkür ederim. İşini doğru, disiplinli, özverili olarak yapan nadir kurumlardan olduğunuzu söylemek isterim.
 • Elif Sarı Mimar (21.01.2016)
  Yazma gereği duydum. Çünkü hocam mükemmel. İş yeri araç vereceğini ve bunun için sınav olacağımı söyledi. Eyvah araba kullanmayı bilmiyorum. Acil arayışa girdim. Direksiyon Geliştirme Merkezi ni aradım. İyi ki aramışım ben araba kullanmayı öğrendim. Hala Şaşkınım Özel direksiyon dersi için verdiğim ücret sonuna kadar helal olsun hocam gerçekten çok teşekkür ederim. Ayrıca her araba kullanmayı öğrenmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
 • Sinem Karagöz (16.01.2016)
  Özel direksiyon dersi konusunda bir numara olduğunuzu gördüm. Arabamı kullanıyorum sayenizde, hocam hem size hemde diğer hocalarınıza her geldiğimde sıcak karşılamaların dan dolayı çok ama çak teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
İlk Geri ... 6 7 8 9 10 İleri Son