Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 108 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Safiye Şahin (15.06.2017)
  İsmail hoca sayesinde çözülmesi imkansız olan park sorunum mükkemmel şekilde çözülmüştür.4 derste direksiyon hakimiyeti ve park sorunuma çözüm bulduğunuz için size minnettarım hocam.
 • Safiye Demirci (14.06.2017)
  Çok değerli Ismaıl hocam emeğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayenizde araç kullanma testinden geçtim ve ise başladım yaklaşık 10 gündür iş yerinin bana tahsis ettiği aracı kullanmaktayım sizden 6 gün eğitim aldım ve sizi tanıdığım için kendimi şanslı buluyorum.Ancak sizden direksiyon dersi alanlar ancak sizi anlar diye düşünüyorum verdiğiniz emeğe tekrar çok teşekkür ederim ve bol kazançlar dilerim
 • Seher dalyaman (7.06.2017)
  Sevgili İsmail hocam; 10 yıl aradan sonra trafiğe çıkma cesaretimi bana yeniden kazandırdığınız için size çok teşekkür ediyorum..Profösyönelce sabırla ve bana güvenerek ders verdiniz o kadar heyecanımı paniğimi ustalığınızla bana unutturdunuz bir hoca bir abi oldunuz.hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim iyiki sizi tanımışım ve iyiki sizden ders almışım hocam size minnettarlığımı anlatacak cümle yok hocam sağolun var olun teşekkürler ismail hocam...
 • Öykü Demiroğlu (2.05.2017)
  İsmail Hocam biraz geç yazdım fakat kusura bakmayın. Gerçekten emeğiniz çok fazla üzerimde iyi ki sizi tanımışım iyi ki de sizden direksiyon dersi almışım. Sayenizde aracımı çok şükür kullanıyorum. Hocam zamanla sizden öğrendiklerim gerçekten işime yaradı. 2 aydır kullanıyorum hocam tekrar çok sağ olun çok çok teşekkür ediyorum. Nice öğrenciler yetiştirmeniz dileğiyle....
 • Büşra Çakır (1.05.2017)
  Teşekkürü bir borç bildim. Seneler önce alınmış bir ehliyetim var. Fakat malum ehliyet alırken araç kullanmayı öğretmiyorlar. Hiç kullanamam sanırdım. Bende İsmail Hocayı İnternetten buldum bir ders denemek istedim onca referansı var diyerek. İsmail hoca benim gözümde bir tane o tatlı dille araç kullanmanın püf noktalarını anlatışı beni resmen kendisine hayran bıraktı fakat yanlış anlamayın mükemmel bir eğitici olduğundan bahsediyorum. ben kendisinden 7 gün ders aldım ve verdiğim parada helal hoş olsun. Aracım otomatik ve güvenle de kullanabiliyorum. Direksiyon dersi alacaklara da kesinlikle tavsiye ederim. Ne diyeyim ki Allah İsmail hocadan razı olsun.
 • Esin Songül (26.03.2017)
  Çok değerli İsmail Hocam bir eğitim bu kadar mı mükemmel anlatılır. Sevgili hocam verdiğiniz o değerli bilgiler ömür boyu kulağıma küpe olacak iyi ki eğitimimi sizden almışım. İlk uzun yolculuğumu Ankara ya yaptım. İhtiyacı olan herkesin yolu sizinle kesişmesi dileği ile tekrar tekrar çok teşekkür ederim.
 • Bala Aytaç (18.03.2017)
  Çok değerli Hocam İsmail Bey ile bugün trafik dersimizi tamamladık. Sayesinde artık güvenli bir şekilde trafikte yol alabiliyorum. Hayati önemi olan bu eğitimi doğru yerde almaktan çok mutluyum. Umarım ihtiyacı olan herkesin yolu sizinle kesişir. Ben herkese tavsiye ediyorum. Emeğinize sağlık Hocam saygılarımla
 • Binnur Y. (30.12.2016)
  Trafiğe çıkabilmek özellikle de bayanlar için öncelikle kendine güven işi diye düşünüyorum.Sevgili Deniz Hocam sayesinde de bu güveni çok kısa zamanda kazandım. Heyecanımı kısa sürede yenmemi ve kendime güvenmemi sağladığı, gözümde büyüttüğüm araba kullanmanın park etmenin hiç de zor olmadığını keyifli anlatımıyla öğrettiği için çok teşekkür ediyorum ve ders almanızı ertelemeden herkese tavsiye ediyorum.
 • Yağmur Özdemir (3.12.2016)
  Teşekkür. Çok değerli İsmail Hocam emeğinize çok teşekkür ederim. Sayenizde trafikte aracımı kullanabiliyorum. Biraz geç yazdım maruz görün direksiyon dersi almak isteyenlere kesinlikle sizi tavsiye ediyorum. Nice sürücüler yetiştirmeniz dileği ile hoşçakalın..
 • Esin Güneş (15.09.2016)
  Çok değerli Direksiyon Geliştirme Merkezi ailesi 2016 yılında sizinle tanıştım ve inanın hayatım değişti. Bir ilaç firmasına mümessil olarak işe başlamam araba kullanmama bağlıydı. Sizden aldığım direksiyon dersi sayesinde araba kullanmayı öğrendim hepinize özelliklede değerli bilgilerinden dolayı İsmail hocaya müteşekkirim. Çok ama çok teşekkürler.
İlk Geri ... 6 7 8 9 10  ... İleri Son