Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 108 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Selin akpınar (1.08.2017)
  Özellikle İsmail hocam başta olmak üzere kurum olarak üzerimdeki emekleri kesinlikle çok büyük.Nasıl ne kadar teşekkür etsem azdır.Günlerdir yazmaya fırsatım yeni oluyor.Araba konusundaki korkularınızı yenmek,pratik geliştirmek,kendinizi yenilemek istiyorsanız kesinlikle tek adresiniz olsun.Size trafiği bile sevdirebilirler :) Sadece hoca değil ayrıca arkadaş da olabileceğiniz samimi insanlar.Şu an evime arabayla gidip gelebiliyorsam onların sayesinde.Binlerce kez teşekkür ederiim.
 • Gülsüm Terzioğlu (24.07.2017)
  İsmail hocadan direksiyon dersi alıp da araba kullanmayı öğrenemeyen yok tür kanaatimce ben başkalarından 20 saate yakın ders aldım 8 ay kadar önce kullan dediler kaza yaptim çok korktum ve kullanamam dedim .Bir arkadaşım ismail hocadan ders almış ben kullanıyorum sende benim hocamdan ders al kesin kullanırsın dedi. Bu benim son şansımdı ismail hocam a çok teşekkür ederim öyle püf noktaları öğretti ki inanın iki aydır trafikteyim Ben ismail hocaya minnettarım ondan ders alan kesinlikle araba kullanmasını öğrenir. Hocam bu duygularımı ancak sizden ders almış olanlar anlar. Hoşçakalın.
 • Sevgi Neşe Tekin (19.07.2017)
  Çok değerli ismail hocam sizin kıymetinizi ders aldığım daha ilk günden anladım. Sizden önce internetten bulduğum 3 ayrı kişiden ki bunlar kardeşmiş bunu da sonradan anladım sizin dediğiniz gibi araçlarında yazıda yoktu. Hocam ağzınıza sağlık çok değerli bilgileriniz için araç kullanamam sanırdım fakat bu işi de sayenizde öğrendim buradan eğitim alacak kişileride uyarıyorum kesinlikle kurumsal olan sizin gibi bilgili tecrübeli öğretmenlerden ders alsınlar. Yoksa benim gibi çok para harcayıp sonunda doğruyu bulmasınlar. Hocam içten samimiyetle emeklerinize çok teşekkür ederim. Saygıyla sevgiyle kalın.
 • Meltem Soydam (12.07.2017)
  İsmail Hocam,biraz geç yazdım kusura bakmayın. İstanbul trafiğine hiç cesaretle arkada iki çocukla çıkabileceğimi söylediğinizde bana şaka yapıyor galiba .. diye gelmişti. Ama daha sonra o üstün bilgilerinizi sürüş tekniklerinde paylaştığınız ve daha fazlası bunu burada yazmam lazım güvenilir elller olan CAN YULA DİREKSİYON dan araçlarını satın almama kadar olan süreçte güveniniz, insanlığınız, yardımlarınız ve ilgi alakanız için sonsuz teşekkürler. Siz, İbrahim Hocam ve saygılı oğullarınıza da yardımları için teşekkürü borç bilirim. başarılar sizinle olsun..
 • Saadet Gursoy (11.07.2017)
  Kıymetli İsmail öğretmenim arabamı kullanıyorum sayenizde çok şükür. Iyiki sizden eğitim almışım sabrınız ve değerli bilgileriniz için çok ama çok teşekkür ederim. Kız kardeşim ders alacak çok yakında aynı ilgi ve alakayı onada gostereceginizden eminim. Iyiki varsınız bu yazımı okuyanlara da kesinlikle sizi tavsiye ediyorum.
 • Ayfer Uzun (9.07.2017)
  Merhaba; İsmail hocayla tanışmadan önce ben asla araba süremem dedim ara sokaklardan gitmeyi o kadar korkuyordum ki dönüşlerim felaketti.İsmail hoca ilk dersimde beni öyle dar sokaklardan götürdü ki belki de orda ilk korkumu yendim tabi ki hatalarım oldu müdahalesi oldu aama iyi ki o dar sokağa götürdü beni şimdi çok şükür araba korkumu yenip trafiğe rahat şekilde çıkıyorum🙏 Yalnız İsmail hocanın park teknikleri inanılmaz açıklayıcı ve pratik ki ben arabayı park edemem diyen olmaz herşey için çok teşekkür ederim İsmail hocam gençlerin yolunu açtığınız için sevgiler
 • Çiğdem Gürel (30.06.2017)
  Araç kullanmaktan bu güne kadar hep korkuttular beni. Ehliyeti de alırken zaten bir şeyler öğretmediler. Cüzdanımda süs olarak duruyordu. Yeni bir iş müracaatında bulundum onlarda araç kullanmayı biliyormusunuz dediler. Arayışa girdim İnternet ten İsmail hocayı buldum kendisinden 7 gün eğitim aldım. Meğer bu güne kadar boşuna kokmuşum. Hocam çok teşekkür ederim sayenizde hem korkularımı yendim ve öz güvenimi kazandım. 10 gündür çok şükür sorunsuz araç kullanıyorum İsmail hocanın sayesinde.
 • Cansu Albay (28.06.2017)
  İsmail Hocam; daha önce hiç direksiyon tecrübem olmamasına ve İstanbul trafiğinden oldukça çekinen bir insan olmama rağmen 3.dersin sonunda verdiğiniz eğitimin ve cesaret sayesinde kendi aracımla yalnız trafiğe çıkabildim. Gösterdiğiniz sabıra,verdiğiniz emeğe, ve keyifli dersleriniz için size çok ama çok teşekkür ederim. Bilgilerinizle ömür boyu güvenli sürüş yapacağımdan çok eminim. Gerek psikolojik gerekse bilgi anlamında kattıklarınızdan dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim. Sağlıkla ve mutlulukla kalın...
 • Pelin Cakir (25.06.2017)
  Hocam size nasıl teşekkür ederim bilmiyorum. Baba yokluğunda baba gibi oldunuz abim gibi sevdim sizi hocam hep soruyordum annemi yanıma alıp Sivasa gidebilir miyim diye hocam çok şükür hiç bir sorun yaşamadan istanbuldan Sivasa arabamla gelebildim. Size nasıl dualar ettik bilemezsiniz.iyi kalın iyilikle kalın hocam . Bayramınızı kutlarım.
 • Melis Buse Sarı (24.06.2017)
  Söze nasıl başlayacağım bilemedim ama ismail hocam direksiyon öğretmenliği konusunda harikasınız. Işinizi severek yaptığınız her şekilde belli oluyor. Ben ki bu kadar trafikten korkusu olan ve etrafa zarar vermenin endişesi ile araç kullanmaktan bu güne kadar uzak durmuş birisi iken. Bana araç kullanmayı sabırla öğrettiniz. Abartmıyorum 1 ay oldu tekbaşına kullanıyorum inanılır gibi değil saygı ile eğiliyorum önünüzde ve teşekkürü bir borç sayıyorum kesinlikler sizin gibi eğitimci kişiliği olan birini kesinlikle tavsiye ediyorum unutulmamak dileğiyle
İlk Geri ... 6 7 8 9 10  ... İleri Son