Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 108 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Ayse Nur Derelioglu (8.07.2018)
  5 farklı kişiden ders aldım epey de para harcadım araba kullanmayı öğrenmek için malesef başaramadım. Yeteneğim yok başaramıyorum öğrenemiyorum dedim. Içim de de heves varya internette gezinirken ismail hoca hakkındaki yorumları okudum. Acaba 1 ders denesem mi dedim. Iyikide denedim hocamı tanıdım şimdiye kadar aldığım derslerle hiç alakasi yok işin özünü öğretiyor ismail hoca herşeyi tek tek sabırla kişinin seviyesine iniyor resmen. Hiç kullanamam diyen ben 6 ders sonra tek başıma bir aydan beri aracımı korktugum her yerde kullanıyorum. Ismail hocam dan allah razı olsun. Saygılarımla.
 • seda pektaş şahin (25.06.2018)
  merhaba, Deniz Hocama teşekkür ederek mesajıma başlamak istiyorum. kendisinden aldığım özel ders sayesinde aslında yapabildiğimi zannettiğim fakat başarılı olamadığımı gördüğüm eksikliklerimi büyük bir ustalıkla kapatmamı sağladı. aldığım dersin her saniyesi kendisinden bir şeyler öğrenerek ve bunları büyük bir ustalıkla tecrübe ederel geçti. kendisini tanıdığım için de çok mutluyum. Hocamızın başarılarının devamını diliyorum.
 • Hicran B. (22.06.2018)
  En büyük hayalimi yıllardır korkularım ve endişelerim yüzünden hep ertelemiştim uzun araştırmalar yaptım ve bu konudaki en uzman kişilerden biri olan İsmail Hoca ile tanıştım. Her şeyden önce size verdiği güven, gösterdiği anlayış ve sabır doğrultusunda "Bu işi İsmail Hoca ile başarabilirim, doğru yerdeyim" hissini daha ilk dersten size veriyor. Bilgisi, teknikleri ve tecrübesiyle farkını açıkça ortaya koyuyor. Yaklaşık 12 saatlik bir eğitimden sonra tek başıma şehir dışına gidip geldim ve hiç sorunsuz İstanbul yollarında araç kullanabildim. İsmail Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır her şey için minnettarım emeğinize sağlık.
 • Aliye Özışık (19.06.2018)
  Teşekkürler İsmail hocam sayenizde on beş gündür sorunsuz araç kullanıyorum. Üzerimde emeğiniz var bu yazıyı yazma gereği duydum. Kesinlikle herkeze sizi tavsiye ederim sizinle araba kullanmayı öğrenmek çok keyifliydi. Ayrıca park teknikleriniz tek kelimeyle harika.
 • Selin Ozdemir (18.06.2018)
  İsmail hocadan direksiyon dersi alan şanslı öğrencilerden biriyim. Arkadaşlar aynı yorumlarda yazıldığı gibi mükemmel eğitim aldım 20 gün önce ve tek başıma İzmir e gidip gelebildim bayram tatilinde. Kesinlikle tercihiniz İsmail hoca dan yana olsun. Emeklerinize sağlık çok teşekkür ederim hocam.
 • Esra Ö (4.06.2018)
  İsmail hoca sayesinde 3. Dersimden sonra bugün ilk defa işe kendim gidip geldim. En büyük korkum parkı rahatlıkla yapabildim. Eğitim sırasındaki sakinliği ile kendime güven duymamı sağladı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
 • Cemre Şalcı (22.05.2018)
  İsmail hoca'ya çok teşekkür ederim. Kendisi sizdeki özgüveni ortaya çıkarıyor, tabiki temkinli olmayı da elinizden bırakmadan. Herkes nasıl sürüyorsa sizin de sürebildiğinizi gösteriyor. Ayrıca park konusunda sıkıntısı olanlar için kesinlikle tavsiye ederim. Tekrar teşekkürler hocam.
 • Remziye CAN (7.05.2018)
  Merhabalar.. Teşekküler Deniz hocam.. Uzun yıllar önce ehliyet almış olmama rağmen bu yıla kadar araba kullanmamıştım.. ufak tefek deneyimlerim oldu ama yanımda eşim yada kardeşim varken.. Deniz hanımla tanışıp ilk derse başladığımızda bacaklarım titriyor, ellerim dolanıyordu ve çok büyük park problemim vardı.. bugün 2 günüm ve ben tek başıma okuldaki kızımı alıp geldim. Insanın kedisine olan güvenini kazandırıp cesaretlendiren ve en basit dille herşeyi anlatan, defalarca aynı sorulara usanmadan cevap veren bir egitmen.. hersey icin tesekkurler..
 • Pınar Yılmaz (7.05.2018)
  Yıllardır ehliyetimiz vardı fakat aktif bir şekilde trafiğe İsmail hocayla çıktık.. direksiyon dersi yanında trafik kuralları hakkında Bilgi vermesi de çok güzeldi. İsmail hocayla sadece araba kullanmayı değil bununla birlikte bilmemiz gereken her şeyi öğrendik. Eşimle birlikte aldığımız dersler dolu dolu ve son derece faydalı geçti.kendimize olan güvenimiz yerine geldi ve şu an çok rahat bir şekilde trafiğe çıkıyoruz. Özel ders için başka yer aramaya gerek Yok İsmail hoca fazlasıyla yeter. Hocamıza sonsuz teşekkürler.
 • berrin bingöl (4.05.2018)
  İsmail hocam, çantamda yıllarca duran kimlik görevi gören her zamanda öyle kalacağını düşündüğüm ehliyetimi asıl göreviyle buluşturdu. İlk derste kısaca direksiyonu gazı freni aynaları anlattı ,hadi Sarıyer'e götür bakalım dedi , yapamam bilmiyorum desem de yaparsın, dedi yardımıyla kendimizi Sarıyer de bulduk :) 6 ders aldım. Dar sokak, levhalar , avm içi park, paralel park daha bir sürü şey sürekli kitap gibi ben direksiyondayken olması ve olmaması gerekeni güzelce anlattı. Sabırla bana araba sürmeyi öğretti panik atak biri olmama rağmen stres yapmadan hataların düzeleceğini iyi sürücü olacağımı her gün defalarca anlattı. Sonsuz teşekkür ederim işini hakkıyla yapıyor kesinlikle tavsiye ederim.
İlk Geri 1 2 3 4 5  ... İleri Son