Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 108 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • GÜZİN GÜNAY (17.10.2017)
  İstanbul trafiğinde araç kullanımıyla ilgili 11 yıllık kaygı ve korkularımı İsmail Hoca ile tanıştığımda yendim. Yılların deneyimli hocasının verdiği analitik bilgi ve motivasyonla 6 dersin sonunda artık keyifli bir şekilde kendime güvenerek aracımı kullanabiliyorum. Burdan başka arkadaşlara da tavsiyem kesinlikle doğru yerdesiniz, hayallerinizi korkuya kaptırmayın. Teşekkürler İsmail Hocam.
 • Cansu Kılınç (1.10.2017)
  Ben yaklaşık 11 yıl önce ehliyet alıp ondan sonra hiç araba kullanmadım. İstanbul trafiğinden de çok korkuyordum.Deniz hoca ile çalıştım ve aslında o kadar da korkulacak bir şey olmadığını gördüm. İlk derste asla trafiğe çıkamam ve kullanamam zannediyordum ama her derste farklı bir şey öğrenip kendime güvenim geldi.Her şey için çok teşekkür ederim.
 • Aslı (28.09.2017)
  İsmail Hocam Araç kullanmayı hem teknik yönüyle hem de açıklayıcı ifadelerle öğretiyor. Öğrenmek istiyorsanız kesinlikle İsmail Hoca'dan öğrenmelisiniz. İyi bir öğretici kendisi ve baştan itibaren rahatlatıcı ve eğitici ifadelerle çok yardımcı oluyor. Kendisine teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
 • Aysu Karasu (25.09.2017)
  Değerli Ismaıl hocam benim yorumum farklı olsun istedim. Üç kelimeyle babacan bilgisiyle yol gösteren sakinligiyle rahatlatan. Sizden cok sey öğrendim. Eğitimin ne denli önemli olduğunu ve sayenizde aracımı cok rahat kullaniyorum. Saygıyla selamlıyor teşekkür ediyorum.
 • Ayşenur Tüfekçi (14.09.2017)
  Yorumlara bakarak ben de İsmail hoca dan ders aldım. İnanın ki bu kadar kolay öğrendiğime ben de inanamadım. 2 haftadır da gayet güvenli şekilde arabamı kullanıyorum. E İsmail hocaya teşekkür etmemek yorum yapmamak hiç olur mu. Bende buradan bir kez daha teşekkür etmek kendisini araba kullanmayı öğrenmek isteyen herkese tavsiye etmek istedim.
 • Aydan Demiroglu (5.09.2017)
  Bir çok web sayfalarını gezdim bir çok kişiyi de aradım fakat Ismail hoca beni ikna etti. Iyiki de etmiş kendisinden 5 gün direksiyon eğitimi aldım. Gerçekten bu kadar kısa sürede öğreneceğimi zannetmezdim. Çok teşekkür ederim ismail hoca siz daha nice öğrenciler yetistirirsiniz benim gibi.
 • Selin Demir (4.09.2017)
  Tek kelimeyle mükemmel eğitim aldım. Park teknikleri harika. Kesinlikle İsmail hoca diyorum ilk defa hiç duymadığım bir çok teknik bilgi öğrendim. Aracımı her tip trafikte hiç korkmadan ve büyük bir keyifle kullanıyorum. Teşekkürler İsmail öğretmenim, hiç şüpheniz olmasın kesinlikle tavsiyem İsmail Hoca...
 • Funda Yelkenci (4.09.2017)
  Bence Direksiyon dersi alacak arkadaşlar İsmail Hoca dan en azından 1 ders almalı ne dediğimi o zaman anlarlar ancak. 3 farklı kişiden sonra İsmail hocayı tavsiye üzeri buldum ve bana araba kullanmayı tüm teknikleri ile öğretti. Sen kullanamazsın diyenlere rağmen hocam size sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
 • Münevver KÖK (17.08.2017)
  Merhaba,uzun zamandır ehliyetim olmasına rağmen araç kullanmayı istememem belkide korkularımdan dolayı hep uzak durdum direksiyon başına geçmekten. İsmail hocayı bu yorumlar sayesinde bulup aradığım için şuan yorum yazıyorum. İlk aramda telefonda konuşması ve anlatmasıyla güven oluşturduğu ve ders almamı sağladığı için kendisine teşekkür ederim. Araç kullanmak tanıdıkla öğrenilecek kadar basit bir iş değil,psikolojik olarak rahat olmanız gerekiyor herşeyden önce. Herkes bir çok şeyi yapabilir ama ne derece doğrudur bu değişir. Doğru bilen işin ustasıdır, ayrıca önemli olan bilmekten çok anlatabilmek doğru aktarabilmektir. Şuan iki çocuğumu arabaya bindirip İstanbul trafiğine çıkabildiğim için size teşekkür ederim İsmail hocam. Bugüne kadar sizi bulmadığım için kendime kızgınım,araba kullanmak çok büyük rahatlık.bu uzun msj ım sadece teşekkür amaçlı değil aynı zamanda benim durumunda olup,herşeyi güvensizce düşünenler için yardım amaçlıdır.Samimi ama seviyeli,düzgün anlatımlı doğru bilgiler ve güvenle araç kullanmanız için ders alabilirsiniz.
 • AYTEN ŞAHİN (7.08.2017)
  Merhabalar, Otomatik araç kullanmayı biraz biliyordum fakat trafiğe çıkamıyordum. Boş yolda sürüyordum. Trafik korkumu İsmail Hocamın güven veren ses tonu ve bilgilendirmeleri sayesinde yendim. Birlikte Bakırköy,Aksaray, Fatih , Fındıkzade trafiğin ve yolların karmaşık olduğu yerlerden rahat bir şekilde geçtik hemde ilk dersten itibaren. Daha sonra park etme , geri sürme işlemlerinide hallettik çok şükür. 8 saat benim için yeterli oldu. İsmail Hocayı tavsiye üzerine buldum ve bende gönül rahatlığıyla tavsiye ederim herkese. Pahalı olduğunu düşünmeyin arkadaşlar, trafikte can ve mal güvenliğiniz söz konusu olunca verdiğiniz para gözünüze hiç batmıyor. Herkese keyifli sürüşler dilerim.
İlk Geri ... 6 7 8 9 10  ... İleri Son