Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 104 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Şerif HECAN (5054575563) Psikolog Dr. (14.1.2016)
  Hocam size sonsuz teşekkürler ediyorum... 9 yıllık ehliyetim var fakat 9 saat araba kullanmışlığım yoktu sayenizde 40 yıllık şoför gibi otomobil kullanmaya başladım. Hiç bir yerden alamayacağımız hayat kurtaran önemli bilgilerinizi bizlere teorik olarak anlatıp kısa zamanda pratiğe dönüştürmemizi sağladınız. Bu vermiş olduğunuz ileri sürüş eğitimi ile öz güvenimi arttırarak trafikte soğukkanlı bir şekilde araba kullanmayı öğrendim. Vermiş olduğunuz emeğe ve göstermiş olduğunuz sabra sonsuz teşekkür ederim. İyi ki sizi tanımışım. Bunu vurgulayarak söylüyorum sizi herkese tavsiye ediyorum... Sağlıcakla kalın. İyi çalışmalar dilerim... İsmail Hocam
 • Merve Çelikkol (14.1.2016)
  Kurumunuzun İsmini duydum bir arkadaşım sizden özel direksiyon dersi almış o da tavsiye etti. İnşallah bende sizden direksiyon eğitimi alacağım ve aracımı kullanacağım.
 • Sema Altun (05319677819) (14.1.2016)
  Direksiyon Geliştirme Merkezinden on saat özel direksiyon dersi aldım. Dersin başladıgı yerden arabayi bana verdi,korktum yapamam dedim"Sen istersen başarabilirsin dedi hocam "Kendime güvenmeyi öğretti, Şu an arabayı sürebiliyorum. Dersler mükemmel geçti eğlenceli, hocamın öz güveni tavan yapmış neşeli hem ders, hem eğlence teşekkür ediyorum:)
 • Resmiye Tan (05349274470) (14.1.2016)
  Öncelikle deniz hocama çooook teşekkür ederim.Iyiki sizden özel direksiyon dersi aldım 6 saat'lik dersin sonunda trafik'te Bende varım yupbi
İlk Geri ... 11 İleri Son