Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 108 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Öznur Harmandal (27.01.2016)
  ARABA KULLANMA KONUSUNDA CESARETİM HİÇ YOKTU HEP Bİ KORKULAR BABAM VE EŞİMLE DE NE ZAMAN ÇIKSAK BEN ZATEN PANİK ONLAR BENDEN PANİK BİRAZ SESLERİNİ YÜKSELTSELER EL FRENİNİ ÇEKİP ALIN SIZ KULLANIN SANKİ SİZ DOGUSTAN OGRENDINIZ DIYE KIZIYORDUM.KOYDUM KAFAYA DERS ALACAĞIM DİYE SELMA HOCAYA DENK GELDİK AMAN ALLAHIM NASIL BİŞEYSİN SENN MÜZİKLER ESLIGINDE KONTROLLU OLARAK YOLUMUZA GÜZEL GÜZEL DEVAM EDİYORUZ STRES YOK PANİK YOK KIZMA YOK AMA UYARI VARRR (ŞERİT TUT OZNURR CINLIYOR KULAKLARIMDA ) 3 DERSİM BİTTİ BİRKAÇ DERSİM DAHA VAR DERSLERİM BİTTİKTEN SONRA YOLA ÇIKIŞLARIM DA DA SELMA HOCANIN SESİNİ CD YE ÇEKİP DİNLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM EE SONUÇTA ALIŞKANLIK YAPIYOR :)
 • Büşra Özgün (24.01.2016)
  Bende Direksiyon dersi alıp araç kullananlardanım. Bur da yazılanlar çok doğru olmayabilir belki diye düşündüm. Fakat yanılmışım. Teknik anlatım uygulamalı araç kullanma üstüne basa basa öğretmeye çalışma ve sonucunda araç kullanmaya başladım. Direksiyon Geliştirme Merkezinde çalışan öğretmenime bende çok teşekkür ederim. İşini doğru, disiplinli, özverili olarak yapan nadir kurumlardan olduğunuzu söylemek isterim.
 • Elif Sarı Mimar (21.01.2016)
  Yazma gereği duydum. Çünkü hocam mükemmel. İş yeri araç vereceğini ve bunun için sınav olacağımı söyledi. Eyvah araba kullanmayı bilmiyorum. Acil arayışa girdim. Direksiyon Geliştirme Merkezi ni aradım. İyi ki aramışım ben araba kullanmayı öğrendim. Hala Şaşkınım Özel direksiyon dersi için verdiğim ücret sonuna kadar helal olsun hocam gerçekten çok teşekkür ederim. Ayrıca her araba kullanmayı öğrenmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
 • Sinem Karagöz (16.01.2016)
  Özel direksiyon dersi konusunda bir numara olduğunuzu gördüm. Arabamı kullanıyorum sayenizde, hocam hem size hemde diğer hocalarınıza her geldiğimde sıcak karşılamaların dan dolayı çok ama çak teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
 • Şerif HECAN (5054575563) Psikolog Dr. (14.01.2016)
  Hocam size sonsuz teşekkürler ediyorum... 9 yıllık ehliyetim var fakat 9 saat araba kullanmışlığım yoktu sayenizde 40 yıllık şoför gibi otomobil kullanmaya başladım. Hiç bir yerden alamayacağımız hayat kurtaran önemli bilgilerinizi bizlere teorik olarak anlatıp kısa zamanda pratiğe dönüştürmemizi sağladınız. Bu vermiş olduğunuz ileri sürüş eğitimi ile öz güvenimi arttırarak trafikte soğukkanlı bir şekilde araba kullanmayı öğrendim. Vermiş olduğunuz emeğe ve göstermiş olduğunuz sabra sonsuz teşekkür ederim. İyi ki sizi tanımışım. Bunu vurgulayarak söylüyorum sizi herkese tavsiye ediyorum... Sağlıcakla kalın. İyi çalışmalar dilerim... İsmail Hocam
 • Merve Çelikkol (14.01.2016)
  Kurumunuzun İsmini duydum bir arkadaşım sizden özel direksiyon dersi almış o da tavsiye etti. İnşallah bende sizden direksiyon eğitimi alacağım ve aracımı kullanacağım.
 • Sema Altun (05319677819) (14.01.2016)
  Direksiyon Geliştirme Merkezinden on saat özel direksiyon dersi aldım. Dersin başladıgı yerden arabayi bana verdi,korktum yapamam dedim"Sen istersen başarabilirsin dedi hocam "Kendime güvenmeyi öğretti, Şu an arabayı sürebiliyorum. Dersler mükemmel geçti eğlenceli, hocamın öz güveni tavan yapmış neşeli hem ders, hem eğlence teşekkür ediyorum:)
 • Resmiye Tan (05349274470) (14.01.2016)
  Öncelikle deniz hocama çooook teşekkür ederim.Iyiki sizden özel direksiyon dersi aldım 6 saat'lik dersin sonunda trafik'te Bende varım yupbi
İlk Geri ... 11 İleri Son