Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 94 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Esra Aydin (3.08.2021)
  35 yasimda direksiyon basina gecen biri olarak hic ogrenemeyecegimi dusunmustum .Ismail hocanin sakin masalsi anlatimi , daha ilk 10 dakikada trafige çıkarırken anksiyetemi oldukca azaltti . Beni Rizeye hazirladi :) dersler cok guzeldi :) ders bitince bir nevi terapi odasindan çıkıyorsunuz. Bir tilsimi var ama ben cozemedim . Tesekkurler Ismail hocam .. Işinizi bu kadar severek yaptiginiz icin ..
 • Osman Kavşut (27.05.2021)
  Ben daha önce hiç araba kullanmamış biri olarak iki hafta içerisinde mükemmel bir hoca olan sayın Birol Tufan sayesinde hem kendime olan güvenim arttı, hem de sakin olmamı dikkatli güvenli iyi bir sürücü olmamı sağladığı için kendisine teşekkür ederim. Birol hoca yanınızdayken gayet emin bir şekilde araba kullanabiliyorken en ufak hatanızda size yardımcı olup bir daha tekrarlanmaması için elinden geleni yapıyor. Sürücü kursuna ve özellikle böyle bir hocaya sahip oldukları için ayrıca teşekkür ederim. Birol hocam bir numaradır.
 • Ünzile Aydoğdu (16.04.2021)
  ehliyetim vardı fakat özellikle Istanbul trafiginde araba kullanmaya çekiniyordum. Ismail hocam verdigi kaliteli eğitim ve bilgilerle tecrübem ve kendime güvenim arttı. Uzman Eğitimciler Sürücü Kursu ve Ismail hocam cok tesekkur ediyorum, hatta arac kullandigi halde parketme sorunu yaşayan herkes 1 derste bu sorununu cözebilir kesinlikle tavsiye ederim, cok tesekkur Allah razı olsun 🤲🤲çok korkuyordum kendime güvenim geldi inan inan herkese tavsiye ediyorum 🧿👏👏👏👏
 • Duygu GÖLDELİ CERDİK (30.03.2021)
  2006 yılında ehliyet alıp 18 yıldır araç kullanma cesaretini bir türlü bulamayan biriydim. Daha önce ki yıllarda farklı 2 hocadan ders almama rağmen asla direksiyon başına oturamamıştım. Ancak İsmail Hocanın tecrübesi, bilgisi, sabrı ve sakinliği ile özgüvenim tamamen geldi. İsmail Hocaya yaklaşımından ve emeğinden dolayı teşekkür eder, eğitim almak isteyen kişilere doğru ve gerçek eğiticinin İsmail YULA olduğunu belirtmek isterim.
 • Özge GNS (28.12.2020)
  Öncelikle araba kullanmamı verdiği eğitimle sağlayan İsmail hocama teşekkür ediyorum. Etrafımda ki herkes olumsuz etkilerken İsmail hocam her derste başarabilirsin diyerek sürekli motive etti beni. Zaman zaman ümitsiz olsam da bu gün araç kullanıyorsam bu hocamın sayesin de oldu tabi ki. Belki bazılarına basit gelebilir ama araç kullanmayı öğrenirken eğitimcinin rolü çok büyük bunu anladım. Hocamı herkese tavsiye ederim...
 • Sema Diş (29.08.2020)
  2009 yılından bu yana ehliyetim var fakat hiç trafiğe çıkmışlığım yoktu. Hem korku hem özgüven eksikliği ile bu zamana kadar araç kullanamadım. İsmail hocayı bir arkadaşımızın şiddetle tavsiyesi üzerine bulduk. İsmail hoca sayesinde hem korkumu yendim hem de özgüvenimi geri kazandım. Sadece bir haftalık eğitim ile tek başıma trafiğe çıkabiliyorum artık. Her şey için çok teşekkürler. Siz bu işi biliyorsunuz👍🏻
 • Elif Koskan (9.08.2020)
  İsmail Hoca müthiş bir eğitmen, sürücü yan koltuğunda bile otururken stresten, korkudan titrerim, 20 yıl araç kullanamadım travmatik bir korkudan ama bugün, trafikte direksiyon salladım iki saat. O güveni ve profesyonelliği hissedince korkmuyorsunuz. Teşekkürler Hocam.
 • Deniz Dokur (20.07.2020)
  Ben sürücü kursunun sahibi olan İsmail Hocadan ders alma şansına sahip oldum ama eminim ki İsmail Hocanın yanında çalışan diğer hocalar da en az İsmail Hoca kadar profesyoneldir. Zira, 38 yıllık ömrümde işini bu kadar iyi yapan biriyle daha karşılaşmadım ki ben verdiği paranın karşılığını mutlaka arayan bir insanım. Uzmanlığı, yaklaşım tarzı, pratik yöntemleri ve nezaketi ile İsmail Hoca benim hem direksiyon hocam hem de abim oldu. Ne kadar heyecanlı veya bilgisiz de olsanız, sizi bir nakkaş gibi işleyip trafiğe hazır hale getiriyor. Bir sürüş eğitmeninde bulunması gereken en önemli özellik yani sakinlik kendisiyle fazlasıyla mevcut, adeta sinirleri alınmış bir insanla karşılacaksınız :) Ben temel sürüş eğitimini bitirdim, sırada uzun yol ve ileri sürüş teknikleri eğitimimiz var İsmail Hocamla :) Hiç düşünmeden ders alın, asla pişman olmayacaksınız! Yolunuz açık olsun!
 • Elanur zamur (15.07.2020)
  Direksiyon geliştirme merkezinden İsmail Hocadan yaklaşık 10 ders aldım. Kendi okuluma aracımla gidip gelebiliyorum. Her türlü park ve sürüş tekniklerini öğtendim. Hocamın engin bilgilerinden faydalandım. Emekleri için çok teşekkür ediyorum. Hocamı gönül rahatlığıyla herkese tavaiye ediyorum.
 • Mine V. (23.06.2020)
  İsmail YULA hocam gerçekten bu işin hakkını verem bir eğitmen. Daha önce direksiyon dersleri aldim ancak komut almak ve uygulamadan öte geçmedi. İsmail hocam bu işin tekniğini öğretiyor ve aracı algılamanıza, işin tekniğini öğrenip, nerede ne yapacağınıza kendinizin karar verebileceği bir donanıma ulaşmanıza yardımcı oluyor. Kendisine burdan da bir kez daha teşekkür ederim. Üzerimde emeği olan hocalarımdan biridir. Direksiyon dersi basite alinacak bir şey degil. İşin ehlinden ogrenmek gerekli. İsmail Yula hocamı tanıdığim herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.
İlk Geri 1 2 3 4 5  ... İleri Son