Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 108 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Elif Ateş (17.12.2023)
  Bazı değerler vardır insanın hayatında.İncinmemek,korkmamak,cesaret, sabır,iyi niyet... Kıymetli İsmail Hocam 'a güvenin gerisi suyun yerine dizinde arabayı park edisinize doğru gidiyor ki.. Ben halen ders alan öğrencilerindenim.Bazen diyoum ki ben olsam bana anlatırken çatlarim.Bu nasıl sabır bu nasıl bir motive etmedir.Dogru yerde,doğru insanlar içinde,doğru bilgilerle ,işini en kalitesiyle yapanlarla olmanın keyfinde olmak müthiş. Özveriyle çalışan mükemmel bir eğitim yeri.2004 te alınmış bir ehliyet vardı ve ben araba nasıl kirlenir gaz pedalı neredeyi bilmiyordum.Su an 10 dersi bitirdik ve ben trafikte araç kullanıyorum m.Cok ama çok teşekkür ederim İsmail Hocam ve ekibine... Minnetle.
 • Özlem Nur Girit (9.10.2023)
  Ehliyet alalı 8 yıl oldu fakat sürüşümü profesyonel hale getirmek için şans eseri İsmail hocayla tanıştık keşke daha önce tanışsaydım da zaman kaybım olmasaymış. Yolda düz sürmek birşey değilde İstanbulda park mesele. Parkı o kadar iyi anlatıyor ki çok iyi bir matematiği var park işinin tekerleme gibi olunca hemen öğreniverdim. Ve bir hayli pozitif hocamız iyiki tanıştık hocam benden size hep referans 🙏🏼
 • Nursen Solak (22.09.2023)
  18 yıl önce ehliyet almış ama hiç araba kullanmamıştım ta ki kendimize bir araba alana kadar. Sonrasında direksiyon dersi almaya karar verdim ve iki farklı hocadan ders aldım. Yok ben bu işi yapamayacağım herhalde deyip vazgeçecekken son bir kez daha denemeye karar verdim. İnternette direksiyon dersi ararken İsmail hoca hakkında yapılan harika yorumları okuyunca kesinlikle ondan ders almalıyım dedim. İlk dersten itibaren korkularımın üzerine giderek beni cesaretlendirmesi ve güven vermesi ile ben bu işi yapabileceğim galiba demeye başladım. O yumuşak ve sakin ses tonu ile anlatımı insanı rahatlatıp kaygılarından uzaklaştırıyor, dersin nasıl geçtiğini anlamıyorsun. Artık işime kendi arabamla gidebiliyorum ve iyi ki İsmail Hoca ile yollarımız kesişmiş diyorum. Herkese gözü kapalı tavsiye ediyorum.
 • Zeynep ÇIBIK (6.09.2023)
  Yıllar önce ehliyeti alıp trafiğe çıkmayan furyadandım ta ki İsmail Hoca ile karşılaşana kadar. Yorumları dikkate alarak tercih ettim. Gerçekten de burada yazıldığı kadar var. Kendine has metoduyla, gerek sakinliği, gerek sabrı, gerekse yüreklendirici motive edici tavrıyla "ben bu işi nasıl yapıcam, ben şu yoldan nasıl gidicem, ay şu yokuşu nasıl çıkıcam?" gibi türlü korkuyla kendime ket vuran ben daha ilk dersten kendimi İstanbul trafiğinin içinde hepsini yaparken buldum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.Kendinizi İsmail Hoca'ya teslim edin. Gerisi gelecektir. Bugün ikinci dersi yaptık. Araba kullanmaya olan inancım ve kendime güvenim çok arttı. Teşekkürler kıymetli hocam.
 • Ayşegül özden (18.01.2023)
  Merhabalar İsmail hocamla güzel kızının okul kaydı sırasında tanıştık.Araba kullanmayı biliyormusun diye sorduğunda biliyorum demiştim!ancak bilmediğimi İsmail hocamın dersleri sırasında öğrendim.İyiki dediklerim arasında İsmail hocamın yeri çok büyük. o kendine has anlatımı sakin ve bir okadar da sabırla anlatışı kimsede olamaz.2022 nin sonunda ehliyetimi almanın sevincini yaşıyorum.Ben vaz geçecekken beni cesaretlendiren ve bana güven veren İsmail hocama tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Uzman Eğitmenler kursunu herkese tavsiye ediyorum. Saygılarımla....
 • murat (8.12.2022)
  Bana araba sürmeyi sevdiren hocalarıma çok teşekkür ederim.
 • Duygu Kurumlu (29.08.2022)
  İnternette yoğun araştırmalarım sonucu İsmail Hoca ile tanıştım çok samimi bir şekilde söylüyorum 4.Ders sonrası kendime inanamadım gerçekten büyülü bir anlatımı var ve hiç sıkıcı değil diğer kurslardan eğitim almamışım hiç resmen.İsmail hocama kendinizi emanet edin inanın pişman olmayacaksınız.
 • Canan (7.03.2022)
  Ehliyetimi 20 yaşımda aldım, ancak araba kullanmayı her denediğimde büyük bir korku ve panik yaşayarak denemeyi bıraktım. Yıllar içerisinde çok defa farklı direksiyon öğretmenlerinden ders alarak araba kullanmaya başlayabilmeyi istedim. Ancak her defasında yine büyük bir korku ile yarım bıraktım. Bu yıl bu korkumu aşmak için son bir deneme daha yapmaya karR verdim ve İsmail bey ile tanışma fırsatı yakaladım. Eğitimler esnasında hem aracı tanıtıyor hem trafik kurallarını akılda kalıcı şekilde anlatıyor. Ama en önemlisi ve benim de araba kullanma korkumu yememi sağlYan sabrı, size güvende hissettirmesi ve yapabileceğinize dair yüreklendirmesi çok önemliydi. Hem yeni başlayanlar, hem de geçmişte araba kullanmayı denemiş ama devam edememiş herkese çok öneririm. İsmail beye de hayatımda bu kadar önemli bir dönüm noktasını geçmeme yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.
 • Rıdvan Y. (25.12.2021)
  Bu yorumu benim durumumda olanlar için yazıyorum. İsmail Hoca ile tanışmadan önce araba sürebileceğime inancım dahi yoktu. Kendisi anlatılmaz yaşanır bir hoca. Sıfır tecrübeli bir insan nasıl rahatça trafiğe çıkarılır bunu gözümün önünde başardı. Ben bu işi nasıl öğrenirim diye hiç dert etmeden kendinizi İsmail Hocaya emanet edin. O sizi istediğiniz yere ulaştıracaktır.
 • Rıdvan Y. (25.12.2021)
  Bu yorumu benim durumumda olanlar için yazıyorum. İsmail Hoca ile tanışmadan önce araba sürebileceğime inancım dahi yoktu. Kendisi anlatılmaz yaşanır bir hoca. Sıfır tecrübeli bir insan nasıl rahatça trafiğe çıkarılır bunu gözümün önünde başardı. Ben bu işi nasıl öğrenirim diye hiç dert etmeden kendinizi İsmail Hocaya emanet edin. O sizi istediğiniz yere ulaştıracaktır.
İlk Geri 1 2 3 4 5  ... İleri Son