Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 92 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Selin Demir (4.09.2017)
  Tek kelimeyle mükemmel eğitim aldım. Park teknikleri harika. Kesinlikle İsmail hoca diyorum ilk defa hiç duymadığım bir çok teknik bilgi öğrendim. Aracımı her tip trafikte hiç korkmadan ve büyük bir keyifle kullanıyorum. Teşekkürler İsmail öğretmenim, hiç şüpheniz olmasın kesinlikle tavsiyem İsmail Hoca...
 • Funda Yelkenci (4.09.2017)
  Bence Direksiyon dersi alacak arkadaşlar İsmail Hoca dan en azından 1 ders almalı ne dediğimi o zaman anlarlar ancak. 3 farklı kişiden sonra İsmail hocayı tavsiye üzeri buldum ve bana araba kullanmayı tüm teknikleri ile öğretti. Sen kullanamazsın diyenlere rağmen hocam size sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
 • Münevver KÖK (17.08.2017)
  Merhaba,uzun zamandır ehliyetim olmasına rağmen araç kullanmayı istememem belkide korkularımdan dolayı hep uzak durdum direksiyon başına geçmekten. İsmail hocayı bu yorumlar sayesinde bulup aradığım için şuan yorum yazıyorum. İlk aramda telefonda konuşması ve anlatmasıyla güven oluşturduğu ve ders almamı sağladığı için kendisine teşekkür ederim. Araç kullanmak tanıdıkla öğrenilecek kadar basit bir iş değil,psikolojik olarak rahat olmanız gerekiyor herşeyden önce. Herkes bir çok şeyi yapabilir ama ne derece doğrudur bu değişir. Doğru bilen işin ustasıdır, ayrıca önemli olan bilmekten çok anlatabilmek doğru aktarabilmektir. Şuan iki çocuğumu arabaya bindirip İstanbul trafiğine çıkabildiğim için size teşekkür ederim İsmail hocam. Bugüne kadar sizi bulmadığım için kendime kızgınım,araba kullanmak çok büyük rahatlık.bu uzun msj ım sadece teşekkür amaçlı değil aynı zamanda benim durumunda olup,herşeyi güvensizce düşünenler için yardım amaçlıdır.Samimi ama seviyeli,düzgün anlatımlı doğru bilgiler ve güvenle araç kullanmanız için ders alabilirsiniz.
 • AYTEN ŞAHİN (7.08.2017)
  Merhabalar, Otomatik araç kullanmayı biraz biliyordum fakat trafiğe çıkamıyordum. Boş yolda sürüyordum. Trafik korkumu İsmail Hocamın güven veren ses tonu ve bilgilendirmeleri sayesinde yendim. Birlikte Bakırköy,Aksaray, Fatih , Fındıkzade trafiğin ve yolların karmaşık olduğu yerlerden rahat bir şekilde geçtik hemde ilk dersten itibaren. Daha sonra park etme , geri sürme işlemlerinide hallettik çok şükür. 8 saat benim için yeterli oldu. İsmail Hocayı tavsiye üzerine buldum ve bende gönül rahatlığıyla tavsiye ederim herkese. Pahalı olduğunu düşünmeyin arkadaşlar, trafikte can ve mal güvenliğiniz söz konusu olunca verdiğiniz para gözünüze hiç batmıyor. Herkese keyifli sürüşler dilerim.
 • Selin akpınar (1.08.2017)
  Özellikle İsmail hocam başta olmak üzere kurum olarak üzerimdeki emekleri kesinlikle çok büyük.Nasıl ne kadar teşekkür etsem azdır.Günlerdir yazmaya fırsatım yeni oluyor.Araba konusundaki korkularınızı yenmek,pratik geliştirmek,kendinizi yenilemek istiyorsanız kesinlikle tek adresiniz olsun.Size trafiği bile sevdirebilirler :) Sadece hoca değil ayrıca arkadaş da olabileceğiniz samimi insanlar.Şu an evime arabayla gidip gelebiliyorsam onların sayesinde.Binlerce kez teşekkür ederiim.
 • Gülsüm Terzioğlu (24.07.2017)
  İsmail hocadan direksiyon dersi alıp da araba kullanmayı öğrenemeyen yok tür kanaatimce ben başkalarından 20 saate yakın ders aldım 8 ay kadar önce kullan dediler kaza yaptim çok korktum ve kullanamam dedim .Bir arkadaşım ismail hocadan ders almış ben kullanıyorum sende benim hocamdan ders al kesin kullanırsın dedi. Bu benim son şansımdı ismail hocam a çok teşekkür ederim öyle püf noktaları öğretti ki inanın iki aydır trafikteyim Ben ismail hocaya minnettarım ondan ders alan kesinlikle araba kullanmasını öğrenir. Hocam bu duygularımı ancak sizden ders almış olanlar anlar. Hoşçakalın.
 • Sevgi Neşe Tekin (19.07.2017)
  Çok değerli ismail hocam sizin kıymetinizi ders aldığım daha ilk günden anladım. Sizden önce internetten bulduğum 3 ayrı kişiden ki bunlar kardeşmiş bunu da sonradan anladım sizin dediğiniz gibi araçlarında yazıda yoktu. Hocam ağzınıza sağlık çok değerli bilgileriniz için araç kullanamam sanırdım fakat bu işi de sayenizde öğrendim buradan eğitim alacak kişileride uyarıyorum kesinlikle kurumsal olan sizin gibi bilgili tecrübeli öğretmenlerden ders alsınlar. Yoksa benim gibi çok para harcayıp sonunda doğruyu bulmasınlar. Hocam içten samimiyetle emeklerinize çok teşekkür ederim. Saygıyla sevgiyle kalın.
 • Meltem Soydam (12.07.2017)
  İsmail Hocam,biraz geç yazdım kusura bakmayın. İstanbul trafiğine hiç cesaretle arkada iki çocukla çıkabileceğimi söylediğinizde bana şaka yapıyor galiba .. diye gelmişti. Ama daha sonra o üstün bilgilerinizi sürüş tekniklerinde paylaştığınız ve daha fazlası bunu burada yazmam lazım güvenilir elller olan CAN YULA DİREKSİYON dan araçlarını satın almama kadar olan süreçte güveniniz, insanlığınız, yardımlarınız ve ilgi alakanız için sonsuz teşekkürler. Siz, İbrahim Hocam ve saygılı oğullarınıza da yardımları için teşekkürü borç bilirim. başarılar sizinle olsun..
 • Saadet Gursoy (11.07.2017)
  Kıymetli İsmail öğretmenim arabamı kullanıyorum sayenizde çok şükür. Iyiki sizden eğitim almışım sabrınız ve değerli bilgileriniz için çok ama çok teşekkür ederim. Kız kardeşim ders alacak çok yakında aynı ilgi ve alakayı onada gostereceginizden eminim. Iyiki varsınız bu yazımı okuyanlara da kesinlikle sizi tavsiye ediyorum.
 • Ayfer Uzun (9.07.2017)
  Merhaba; İsmail hocayla tanışmadan önce ben asla araba süremem dedim ara sokaklardan gitmeyi o kadar korkuyordum ki dönüşlerim felaketti.İsmail hoca ilk dersimde beni öyle dar sokaklardan götürdü ki belki de orda ilk korkumu yendim tabi ki hatalarım oldu müdahalesi oldu aama iyi ki o dar sokağa götürdü beni şimdi çok şükür araba korkumu yenip trafiğe rahat şekilde çıkıyorum🙏 Yalnız İsmail hocanın park teknikleri inanılmaz açıklayıcı ve pratik ki ben arabayı park edemem diyen olmaz herşey için çok teşekkür ederim İsmail hocam gençlerin yolunu açtığınız için sevgiler
İlk Geri ... 6 7 8 9 10 İleri Son