Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 104 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Aydın gül (24.7.2020)
  Bu kursa gelmeden önce yorumlara bakarak e kadar iyi bir kurs olduğunu anladım ve İsmail bey den eğitim almak için talepte bulundum bana çok iyi bir hoca vereceğini söyledive gerçekten söylediğinden de daha iyi bir hoca ile karşılaştım henüz kursa geleli 2 hafta olmasına rağmen kısa zamanda adından söz ettirecek yine ve sektörde en iyi 5 Hoca'dan belki de 2 Hoca'dan birisi olabileceğini düşünüyorum adından bahsettiğim hoca Talha hoca gerek teknik donanımı gerek insanınihtiyacına yönelik kişiye özel verdiği eğitim ile gerçekten de araba kullanmayı sevdiren kısa zamanda bu işi hakkıyla gerçekleştirebilen sürücüler yetiştirdiği ne kefilim bana iyi ki de böyle bir hoca tavsiye etmiş eğer ehliyetim var ama yeterli deneyime sahip değilim diyorsanız kesinlikle bu kuruma gitmeli ve Talha oje ile çalışmalısınız bir kere çalışırsanız zaten öğren sonra dahi onunla devam etmek isteyeceksiniz çünkü dersler gerçekten de çok iyi geçiyor
 • Adem Görgün (23.7.2020)
  Talha Hocam işinin ehli bir eğitmen verdiği özgüven ve metodoloji sayesinde trafikte kendimi çok rahat hissediyorum kendisine müteşekkirim kendisini bu alanda çok iyi yetiştirmiş bir eğitmen tüm eksiklerimi kapatmamda bana inanılmaz yardımcı oldu
 • Yener K (23.7.2020)
  Direksiyon gelistirme Merkezinden Talha Hoca'dan ders aldım.. Kendisi işini severek yapan genç bir arkadaş.. Kendisiyle çalıştıktan sonra araba kullanmanın zevkli bir is olduğunu ve daha da önemlisi araba kullanmanın çok zor bir iş olmadigini gördüm..Araba kullanmak icin en temel şey "Ben bu isi yapabilirim." diyebilmek...Talha Hoca öğrencilere verdiği güven ve motivasyonla bunu sağlıyor...Kendisini,araba kullanma konusunda yetersiz ve çok eksik hisseden; bu konuda güven kazanmak isteyen herkese tavsiye ederim...Kendisine katkıları için teşekkür ediyorum..
 • Fulden Aydogdu (23.7.2020)
  Talha hoca aslında beni dusunduren nasıl bir hocayla karşılaşacağım sorusuna ideal bir yanıt oldu. nevi şahsına munhasir pozitif ve araba sürerken verdiği ozguveni kendisini gozleyerek öğrendiğim teknikler bana müthiş keyif verdi. araba sürerken teknik açıdan gerekli olan yetenek doğrultusunda detayları çok guzel sürüş tarzıma işlediğini hissettim . doğru pedal kullanma konusunda ki söyledikleri ve aracı bana severek öğretmeninde verdiği güzel his için teşekkürler Talha hocam ..
 • Ahmet Turan (23.7.2020)
  ismail hocayı özel direksiyon dersi için aradığımda sana çok iyi bir hoca vereceğim demişti kendisine gidemeyeceğim için memnun olmamıştım ancak Talha hocayla ilk derse çıktığımdan itibaren ismail hocaya teşekkürü borç bildim bu kadar işine saygısı olan ders boyunca gerek teknik olarak gerek piskolojik motivasyon gerek guleryuz tüm trafik korkumu heyecanımı atmamı sağladı kendisi hem donanımlı hemde çok motive edici bir hoca beni yönlendirdiği için ismail hocama tekrar teşekkür ederim
 • Kubilay Aktaş (23.7.2020)
  Talha hoca araba kullanmayı çok güzel öğretiyor hiç unutmuyorum ilk dersimiz de çok korkmuştum trafiğe çıkamıyordum, fakat kendisi bana özgüven sağladı ve bu korkumu yemmeme yardımcı oldu. Çok teşekkür ediyorum Talha hoca size minnettarım.
 • Hulki Koca (22.7.2020)
  Metin bey muhteşem bir eğitmen, sizi inanılmaz rahatlatıyor. Onunlayken insan kendini çok rahat hissediyor, bu benim için çok önemliydi
 • Deniz Dokur (20.7.2020)
  Ben sürücü kursunun sahibi olan İsmail Hocadan ders alma şansına sahip oldum ama eminim ki İsmail Hocanın yanında çalışan diğer hocalar da en az İsmail Hoca kadar profesyoneldir. Zira, 38 yıllık ömrümde işini bu kadar iyi yapan biriyle daha karşılaşmadım ki ben verdiği paranın karşılığını mutlaka arayan bir insanım. Uzmanlığı, yaklaşım tarzı, pratik yöntemleri ve nezaketi ile İsmail Hoca benim hem direksiyon hocam hem de abim oldu. Ne kadar heyecanlı veya bilgisiz de olsanız, sizi bir nakkaş gibi işleyip trafiğe hazır hale getiriyor. Bir sürüş eğitmeninde bulunması gereken en önemli özellik yani sakinlik kendisiyle fazlasıyla mevcut, adeta sinirleri alınmış bir insanla karşılacaksınız :) Ben temel sürüş eğitimini bitirdim, sırada uzun yol ve ileri sürüş teknikleri eğitimimiz var İsmail Hocamla :) Hiç düşünmeden ders alın, asla pişman olmayacaksınız! Yolunuz açık olsun!
 • Elanur zamur (15.7.2020)
  Direksiyon geliştirme merkezinden İsmail Hocadan yaklaşık 10 ders aldım. Kendi okuluma aracımla gidip gelebiliyorum. Her türlü park ve sürüş tekniklerini öğtendim. Hocamın engin bilgilerinden faydalandım. Emekleri için çok teşekkür ediyorum. Hocamı gönül rahatlığıyla herkese tavaiye ediyorum.
 • Mine V. (23.6.2020)
  İsmail YULA hocam gerçekten bu işin hakkını verem bir eğitmen. Daha önce direksiyon dersleri aldim ancak komut almak ve uygulamadan öte geçmedi. İsmail hocam bu işin tekniğini öğretiyor ve aracı algılamanıza, işin tekniğini öğrenip, nerede ne yapacağınıza kendinizin karar verebileceği bir donanıma ulaşmanıza yardımcı oluyor. Kendisine burdan da bir kez daha teşekkür ederim. Üzerimde emeği olan hocalarımdan biridir. Direksiyon dersi basite alinacak bir şey degil. İşin ehlinden ogrenmek gerekli. İsmail Yula hocamı tanıdığim herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.
İlk Geri 1 2 3 4 5  ... İleri Son