Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 92 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Melike Topal (9.08.2018)
  Googleda güzel yorumlar nedeniyle karar verdiğim bu kursta deniz hocayla karşılaşmak ayrı bir şans oldu benim için.. 10 yıl önce aldığım ve trafiğe çıkmadığım halde 3 dersten sonra kendi başıma istanbul be şehirlerarası trafiğe çıkabilecek duruma gelmek çok hoş.. Deniz hocamın özverili ve pratik eğitimi yanında kaygılarınızı anlayan ve buna yönelik de müdahalede bulunması çoğu eğiticide bulunmayan türden;) Şu anda trafikteyken sesi kulağımda “Nefes alın doktor hanım,Şeridini seç,bas bas bas;)” İyi ki varsınız..Hayat sizlerin sayesinde daha güzel:))
 • Uğur G. (12.07.2018)
  3 Yıl önce ehliyetimi almıştım fakat endişelerimden dolayı kullanmıyordum. 10 gün önce Doğan Hoca ile derse başlayıp 6 günde 5 ders yaptık. Sizdeki güveni öyle bir ortaya çıkarıyor ki trafik endişeniz kalmamakla beraber araba kullanmaktan keyif almaya başlıyorsunuz. Üstelik haftasonu Istanbul'da anadolu yakasından avrupa yakasına gezmedik yer bırakmadım. Sabrınız, sohbetiniz ve güleryüzünüz için teşekkürler hocam:)
 • Ceren Arat (11.07.2018)
  Yaklaşık 3 ay önce İsmail hocadan aldığım dersler sayesinde keyifle araba sürmenin tadına varıyorum. İşini zevkle yapan, hikayelerle anlatan, öğretirken düşündüren, pratik yaptırarak rahatlatan, araba kullanmanın inceliklerini en detaylı şekilde paylaşan İsmail hocama çok ama çok teşekkür ederim. Özellikle İstanbul trafiği için İsmail hocam gibi hocalara çok ihtiyacımız var. çok sevgiler, selamlar.
 • ali (9.07.2018)
  Doğan hocam her şey için teşekkür ederim sıra kendi arabamı kullanmaya geldi :))
 • Ayse Nur Derelioglu (8.07.2018)
  5 farklı kişiden ders aldım epey de para harcadım araba kullanmayı öğrenmek için malesef başaramadım. Yeteneğim yok başaramıyorum öğrenemiyorum dedim. Içim de de heves varya internette gezinirken ismail hoca hakkındaki yorumları okudum. Acaba 1 ders denesem mi dedim. Iyikide denedim hocamı tanıdım şimdiye kadar aldığım derslerle hiç alakasi yok işin özünü öğretiyor ismail hoca herşeyi tek tek sabırla kişinin seviyesine iniyor resmen. Hiç kullanamam diyen ben 6 ders sonra tek başıma bir aydan beri aracımı korktugum her yerde kullanıyorum. Ismail hocam dan allah razı olsun. Saygılarımla.
 • seda pektaş şahin (25.06.2018)
  merhaba, Deniz Hocama teşekkür ederek mesajıma başlamak istiyorum. kendisinden aldığım özel ders sayesinde aslında yapabildiğimi zannettiğim fakat başarılı olamadığımı gördüğüm eksikliklerimi büyük bir ustalıkla kapatmamı sağladı. aldığım dersin her saniyesi kendisinden bir şeyler öğrenerek ve bunları büyük bir ustalıkla tecrübe ederel geçti. kendisini tanıdığım için de çok mutluyum. Hocamızın başarılarının devamını diliyorum.
 • Hicran B. (22.06.2018)
  En büyük hayalimi yıllardır korkularım ve endişelerim yüzünden hep ertelemiştim uzun araştırmalar yaptım ve bu konudaki en uzman kişilerden biri olan İsmail Hoca ile tanıştım. Her şeyden önce size verdiği güven, gösterdiği anlayış ve sabır doğrultusunda "Bu işi İsmail Hoca ile başarabilirim, doğru yerdeyim" hissini daha ilk dersten size veriyor. Bilgisi, teknikleri ve tecrübesiyle farkını açıkça ortaya koyuyor. Yaklaşık 12 saatlik bir eğitimden sonra tek başıma şehir dışına gidip geldim ve hiç sorunsuz İstanbul yollarında araç kullanabildim. İsmail Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır her şey için minnettarım emeğinize sağlık.
 • Aliye Özışık (19.06.2018)
  Teşekkürler İsmail hocam sayenizde on beş gündür sorunsuz araç kullanıyorum. Üzerimde emeğiniz var bu yazıyı yazma gereği duydum. Kesinlikle herkeze sizi tavsiye ederim sizinle araba kullanmayı öğrenmek çok keyifliydi. Ayrıca park teknikleriniz tek kelimeyle harika.
 • Selin Ozdemir (18.06.2018)
  İsmail hocadan direksiyon dersi alan şanslı öğrencilerden biriyim. Arkadaşlar aynı yorumlarda yazıldığı gibi mükemmel eğitim aldım 20 gün önce ve tek başıma İzmir e gidip gelebildim bayram tatilinde. Kesinlikle tercihiniz İsmail hoca dan yana olsun. Emeklerinize sağlık çok teşekkür ederim hocam.
 • Esra Ö (4.06.2018)
  İsmail hoca sayesinde 3. Dersimden sonra bugün ilk defa işe kendim gidip geldim. En büyük korkum parkı rahatlıkla yapabildim. Eğitim sırasındaki sakinliği ile kendime güven duymamı sağladı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
İlk Geri 1 2 3 4 5  ... İleri Son