Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 103 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Ayşegül özden (18.01.2023)
  Merhabalar İsmail hocamla güzel kızının okul kaydı sırasında tanıştık.Araba kullanmayı biliyormusun diye sorduğunda biliyorum demiştim!ancak bilmediğimi İsmail hocamın dersleri sırasında öğrendim.İyiki dediklerim arasında İsmail hocamın yeri çok büyük. o kendine has anlatımı sakin ve bir okadar da sabırla anlatışı kimsede olamaz.2022 nin sonunda ehliyetimi almanın sevincini yaşıyorum.Ben vaz geçecekken beni cesaretlendiren ve bana güven veren İsmail hocama tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Uzman Eğitmenler kursunu herkese tavsiye ediyorum. Saygılarımla....
 • murat (8.12.2022)
  Bana araba sürmeyi sevdiren hocalarıma çok teşekkür ederim.
 • Duygu Kurumlu (29.08.2022)
  İnternette yoğun araştırmalarım sonucu İsmail Hoca ile tanıştım çok samimi bir şekilde söylüyorum 4.Ders sonrası kendime inanamadım gerçekten büyülü bir anlatımı var ve hiç sıkıcı değil diğer kurslardan eğitim almamışım hiç resmen.İsmail hocama kendinizi emanet edin inanın pişman olmayacaksınız.
 • Canan (7.03.2022)
  Ehliyetimi 20 yaşımda aldım, ancak araba kullanmayı her denediğimde büyük bir korku ve panik yaşayarak denemeyi bıraktım. Yıllar içerisinde çok defa farklı direksiyon öğretmenlerinden ders alarak araba kullanmaya başlayabilmeyi istedim. Ancak her defasında yine büyük bir korku ile yarım bıraktım. Bu yıl bu korkumu aşmak için son bir deneme daha yapmaya karR verdim ve İsmail bey ile tanışma fırsatı yakaladım. Eğitimler esnasında hem aracı tanıtıyor hem trafik kurallarını akılda kalıcı şekilde anlatıyor. Ama en önemlisi ve benim de araba kullanma korkumu yememi sağlYan sabrı, size güvende hissettirmesi ve yapabileceğinize dair yüreklendirmesi çok önemliydi. Hem yeni başlayanlar, hem de geçmişte araba kullanmayı denemiş ama devam edememiş herkese çok öneririm. İsmail beye de hayatımda bu kadar önemli bir dönüm noktasını geçmeme yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.
 • Rıdvan Y. (25.12.2021)
  Bu yorumu benim durumumda olanlar için yazıyorum. İsmail Hoca ile tanışmadan önce araba sürebileceğime inancım dahi yoktu. Kendisi anlatılmaz yaşanır bir hoca. Sıfır tecrübeli bir insan nasıl rahatça trafiğe çıkarılır bunu gözümün önünde başardı. Ben bu işi nasıl öğrenirim diye hiç dert etmeden kendinizi İsmail Hocaya emanet edin. O sizi istediğiniz yere ulaştıracaktır.
 • Selda Yeşil (9.12.2021)
  Benim gibi yorumlarla tercih yapacak herkese merhaba:) Uzman eğitmenler sürücü kursunu internette keşfettim ve İsmail Yula hocayı yorumlarda okudum. İyi ki İsmail hocamı seçmişim nokta atışı oldu. 15 senedir cüZdanımda duran ehliyetim artık görevini yapıyor. Ehliyeti Aldığımdan beri direksiyona oturmayan ben, İsmail hocanın büyülü terapi gibi öğretisiyle, kendi aracımı kullanabiliyorum artık🙏🏻 İlk ders günüm akşam sisli ve yağmurlu bir havada idi vazgeçip erteleyecektim. ismail hocam zor da başlarsan kolay olur dedi ve pes ettirmedi beni. Ve önce kendine sonra bana güvenerek derse başladık. 15 dakika aracı tanıttı sonra eski bir tanışma hikayesi anlattı benimle ve inandım bir an:) böylece stresimi heyecanımı aldı; kendimi Halıcıoğlunda trafikte buldum:) bu hikayeden konuyu karayolları kanununa ve trafik kurallarına bağladı. Değme psikologlara taş çıkarır bence bu yöntemi; bir defa siZin üzerinizden heyecanı çekip alıyor. Diğer derslerimiZde keyifli ve bu yöntemle sakin geçti. Özellikle park asla edemem diyordum ama öyle taktiklerle basitçe park ediyorumki artık ben bile kendime inanamadım:) 7 ders sonrası artık trafikteyim. İsmail hoca gibi bir abi dost kazandığım için de çok mutluyum. Onun anlatımıyla araç kullanamayacak biri olamaz. sevgiler
 • Büşra özdemir (9.10.2021)
  İsmail hocayı buradaki yorumları okuyarak buldum. İsmail hoca sayesinde 7 ders sonrasi şimdi kendi arabamla trafikteyim. Gerçekten rahat ve stressiz bir öğrenme süreci istiyorsanız İsmail hocadan ders alın derim. Ben buradaki yorumlar sayesinde İsmail hocayı tanıdım. Belki benimde birilerine katkım olur diye yazmak istedim. İsmail hocaya buradan da yeniden teşekkür ediyorum.
 • Ayşegül Özörten (27.09.2021)
  1998 yılından bu yana sadece kimlik kartı olarak kullanabiliyordum. İsmail hoca sayesinde sürücü ehliyeti olarak kullanmaya başladım. İsmail Hocanın tecrübesi, bilgisi, sabrı ve sakinliği ile tüm trafiğe çıkma korkumdan kurtuldum. İsmail Hocaya yaklaşımından ve emeğinden dolayı teşekkür eder, eğitim almak isteyen kişilere doğru eğitmenin İsmail YULA olduğunu belirtmek isterim.
 • Esra Özrifaioglu (1.09.2021)
  İnternette araştırma yaparken Direksiyon Geliştirme Merkezi hakkında çok güzel yorumlar okumuştum.10 yıl önce ehliyetimi almıştım fakat trafiğe hiç çıkmadım.Pozitif enerjisi,rahat ve sakin yapısıyla bilgiyi ve tekniği çok güzel bir şekilde aktaran İsmail hocama başta olmak üzere Direksiyon Geliştirme Merkezine çok teşekkür ederim...
 • Esra Aydin (3.08.2021)
  35 yasimda direksiyon basina gecen biri olarak hic ogrenemeyecegimi dusunmustum .Ismail hocanin sakin masalsi anlatimi , daha ilk 10 dakikada trafige çıkarırken anksiyetemi oldukca azaltti . Beni Rizeye hazirladi :) dersler cok guzeldi :) ders bitince bir nevi terapi odasindan çıkıyorsunuz. Bir tilsimi var ama ben cozemedim . Tesekkurler Ismail hocam .. Işinizi bu kadar severek yaptiginiz icin ..
İlk Geri 1 2 3 4 5  ... İleri Son