Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 97 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Büşra özdemir (9.10.2021)
  İsmail hocayı buradaki yorumları okuyarak buldum. İsmail hoca sayesinde 7 ders sonrasi şimdi kendi arabamla trafikteyim. Gerçekten rahat ve stressiz bir öğrenme süreci istiyorsanız İsmail hocadan ders alın derim. Ben buradaki yorumlar sayesinde İsmail hocayı tanıdım. Belki benimde birilerine katkım olur diye yazmak istedim. İsmail hocaya buradan da yeniden teşekkür ediyorum.
 • Ayşegül Özörten (27.09.2021)
  1998 yılından bu yana sadece kimlik kartı olarak kullanabiliyordum. İsmail hoca sayesinde sürücü ehliyeti olarak kullanmaya başladım. İsmail Hocanın tecrübesi, bilgisi, sabrı ve sakinliği ile tüm trafiğe çıkma korkumdan kurtuldum. İsmail Hocaya yaklaşımından ve emeğinden dolayı teşekkür eder, eğitim almak isteyen kişilere doğru eğitmenin İsmail YULA olduğunu belirtmek isterim.
 • Esra Özrifaioglu (1.09.2021)
  İnternette araştırma yaparken Direksiyon Geliştirme Merkezi hakkında çok güzel yorumlar okumuştum.10 yıl önce ehliyetimi almıştım fakat trafiğe hiç çıkmadım.Pozitif enerjisi,rahat ve sakin yapısıyla bilgiyi ve tekniği çok güzel bir şekilde aktaran İsmail hocama başta olmak üzere Direksiyon Geliştirme Merkezine çok teşekkür ederim...
 • Esra Aydin (3.08.2021)
  35 yasimda direksiyon basina gecen biri olarak hic ogrenemeyecegimi dusunmustum .Ismail hocanin sakin masalsi anlatimi , daha ilk 10 dakikada trafige çıkarırken anksiyetemi oldukca azaltti . Beni Rizeye hazirladi :) dersler cok guzeldi :) ders bitince bir nevi terapi odasindan çıkıyorsunuz. Bir tilsimi var ama ben cozemedim . Tesekkurler Ismail hocam .. Işinizi bu kadar severek yaptiginiz icin ..
 • Osman Kavşut (27.05.2021)
  Ben daha önce hiç araba kullanmamış biri olarak iki hafta içerisinde mükemmel bir hoca olan sayın Birol Tufan sayesinde hem kendime olan güvenim arttı, hem de sakin olmamı dikkatli güvenli iyi bir sürücü olmamı sağladığı için kendisine teşekkür ederim. Birol hoca yanınızdayken gayet emin bir şekilde araba kullanabiliyorken en ufak hatanızda size yardımcı olup bir daha tekrarlanmaması için elinden geleni yapıyor. Sürücü kursuna ve özellikle böyle bir hocaya sahip oldukları için ayrıca teşekkür ederim. Birol hocam bir numaradır.
 • Ünzile Aydoğdu (16.04.2021)
  ehliyetim vardı fakat özellikle Istanbul trafiginde araba kullanmaya çekiniyordum. Ismail hocam verdigi kaliteli eğitim ve bilgilerle tecrübem ve kendime güvenim arttı. Uzman Eğitimciler Sürücü Kursu ve Ismail hocam cok tesekkur ediyorum, hatta arac kullandigi halde parketme sorunu yaşayan herkes 1 derste bu sorununu cözebilir kesinlikle tavsiye ederim, cok tesekkur Allah razı olsun 🤲🤲çok korkuyordum kendime güvenim geldi inan inan herkese tavsiye ediyorum 🧿👏👏👏👏
 • Duygu GÖLDELİ CERDİK (30.03.2021)
  2006 yılında ehliyet alıp 18 yıldır araç kullanma cesaretini bir türlü bulamayan biriydim. Daha önce ki yıllarda farklı 2 hocadan ders almama rağmen asla direksiyon başına oturamamıştım. Ancak İsmail Hocanın tecrübesi, bilgisi, sabrı ve sakinliği ile özgüvenim tamamen geldi. İsmail Hocaya yaklaşımından ve emeğinden dolayı teşekkür eder, eğitim almak isteyen kişilere doğru ve gerçek eğiticinin İsmail YULA olduğunu belirtmek isterim.
 • Özge GNS (28.12.2020)
  Öncelikle araba kullanmamı verdiği eğitimle sağlayan İsmail hocama teşekkür ediyorum. Etrafımda ki herkes olumsuz etkilerken İsmail hocam her derste başarabilirsin diyerek sürekli motive etti beni. Zaman zaman ümitsiz olsam da bu gün araç kullanıyorsam bu hocamın sayesin de oldu tabi ki. Belki bazılarına basit gelebilir ama araç kullanmayı öğrenirken eğitimcinin rolü çok büyük bunu anladım. Hocamı herkese tavsiye ederim...
 • Sema Diş (29.08.2020)
  2009 yılından bu yana ehliyetim var fakat hiç trafiğe çıkmışlığım yoktu. Hem korku hem özgüven eksikliği ile bu zamana kadar araç kullanamadım. İsmail hocayı bir arkadaşımızın şiddetle tavsiyesi üzerine bulduk. İsmail hoca sayesinde hem korkumu yendim hem de özgüvenimi geri kazandım. Sadece bir haftalık eğitim ile tek başıma trafiğe çıkabiliyorum artık. Her şey için çok teşekkürler. Siz bu işi biliyorsunuz👍🏻
 • Elif Koskan (9.08.2020)
  İsmail Hoca müthiş bir eğitmen, sürücü yan koltuğunda bile otururken stresten, korkudan titrerim, 20 yıl araç kullanamadım travmatik bir korkudan ama bugün, trafikte direksiyon salladım iki saat. O güveni ve profesyonelliği hissedince korkmuyorsunuz. Teşekkürler Hocam.
İlk Geri 1 2 3 4 5  ... İleri Son